merhaba, ben esma yazıcı

freelancer tasarımcıyım

Kocaeli Gebze Çolakoğlu Kız Meslek Lisesi, Grafik Tasarım Teknolojileri Bölümü’nü 2004 yılında bitirdikten sonra, yaklaşık 12 yıl boyunca reklamcılık sektörünü kapsayan pek çok farklı alanda görev yaptım. Bir dönem kendi reklam ajansımı işleterek; kozmetik, gıda, medya, eğitim, spor, ağır sanayi, organizasyon, spa&wellness, dekorasyon, güvenlik, gayrimenkul gibi farklı alanlara etkin hizmet sunarak kabiliyetlerimi yansıtan bir portfolyo yarattım.

2009 yılında Taksim Harbiye’de faaliyet gösteren Lotus Eğitim Kurumları’nda fotoğrafçılık eğitimi (stüdyo kurulumu, gıda, still life, açık hava, ürün, model, nü, sokak, düğün, gezi çekimi dersleri) alarak hem mesleki gelişimime hem de birlikte çalıştığım markalara artı değer kazandırdım. Akabinde 2016 yılında başlamış olduğum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi, Reklamcılık Bölümü’nde eğitim hayatıma devam ediyorum. Yaklaşık 16 yıllık tecrübemle partneri olduğum markaları teknolojik trendlerin ve kreatif sonuçların rehberliğinde büyümelerine yardımcı oluyorum.

Adidas’ın da dediği gibi “Impossible is nothing!” (Hiçbir şey imkânsız değildir!) mottosundan ilham alarak; yaratıcılığın sınırlarını zorlayan, hayallerini hedefi bilen, gelişime ve yeniliğe açık firmalarla başarılı bir şekilde ileriye doğru yol almaya devam ediyorum.

Kurs ve Seminerler
2008 MES Eğitim Vakfı / Tıbbi Sekreterlik
2009 Lotus Eğitim Kurumları / Fotoğrafçılık
2009 ABC Adobe Bilgi / Indesign
2010 Prof. Dr. Hakan URAZ / Etkili İletişim ve Müşteri Memnuniyeti
2021 Google Dijital Atölye / Dijital Pazarlamanın Temelleri

About Me

benimle iletişime geçin